• Mateřská škola Krásná

EU Nachbar EE

Úvodní stránka

Spolupráce MŠ Krásná a MŠ Adorf

Setkání partnerských školek MŠ Krásná a MIKITA Adorf v rámci projektu "KrásnÁdorf – spolupráce mateřských škol"
Po dvouleté pauze způsobené pandemií Covid se opět obnovila spolupráce partnerských školek. Naplánována jsou do začátku letních prázdnin 4 setkání. První setkání proběhlo v Adorfu 28. 3. 2022. Děti z Krásné vyrazily autobusem do Adorfu, kde strávily příjemné dopoledne. Tématem setkání bylo Velikonoční tvoření. Děti malovaly vajíčka a vyráběly velikonoční ozdoby, které budou použity do velikonočního věnce vystaveného na náměstí v Adorfu. Po malém občerstvení a společném hraní na zahradě se děti rozloučily a vyrazily do svém krásenské školky, kde na ně čekal oběd. Těšíme se na další setkání.

Projekt "KrásnÁdorf – spolupráce mateřských škol" je realizován ve spolupráci s Koordinačním centrem česko – německých výměn mládeže Tandem
Tandem