Setkání partnerských školek MŠ Krásná a MIKITA Adorf v rámci projektu „Poznáváme souseda“

I rok 2017 se ponese v duchu přeshraniční spolupráce. Pro období od února do konce června naplánovaly obě školky 4 společná setkání. První setkání proběhlo v Adorfu 21. 3. 2017. Děti z Krásné strávily v Adorfu příjemné jarní dopoledne. Společně si ve školce zazpívaly a zarecitovaly české a německé písně a básničky. Setkání se neslo v jarním a Velikonočním duchu.

Ze šišek se vyráběli velikonoční zajíčci, malovaly se kraslice. Po tvořivé činnosti si děti společně hrály na zahradě místní školky. Kolem poledne se pak čeští kamarádi vraceli autobusem domů. Neloučili se na dlouho, společně se potkají 27.04. tentokrát v Krásné.

1 Publicita setkani deti Page1
2 Publicita setkani deti Page1