Setkání partnerských školek MŠ Krásná a MIKITA Adorf v rámci projektu „Poznáváme souseda“

Poslední setkání v letošním školním roce bylo naplánováno na úterý 20.06.2017. Počasí bylo jak malované, venku vládnul tropický den. Krásenské děti netrpělivě čekaly na příjezd svých kamarádů z Adorfu a hned jak před obecní návsí zastavil autobus, vydaly se společně do sportovního areálu u místní sokolovny, kde byl připraven sportovní program.

Děti hrály společně fotbal, některé si užívaly houpačky. Nejvíce kamarády z Adorfu zaujal florbal, s kterým se ještě nesetkaly. Naštěstí jim ale jejich kamarád z Krásné všechno podrobně vysvětlil a všichni se společně bavili.Protože sluníčko ten den nikoho nešetřilo, vydali se všichni společně do lanového centra, které je v prostorách zámeckého parku ve stínu stromů. Po horkém dopoledni přišla ve školce zasloužená odměna v podobě zmrzliny a dobrého oběda. Děti si vzájemně popřály hezké prázdniny a velmi se těší na další setkání, které se snad bude moci v novém školním roce díky podpoře Tandemu opět uskutečnit.